מיניות על פי הקבלה -רחוב הנשמות העקומות

אז בעקבות הפוסט האחרון בנושא המיניות הקבלית נשאלה השאלה הבאה:

כל מה שנאמר עד עכשיו בנוגע להתנהגות המינית של בני האדם, נוגע רק לאנשים שאינם מפותחים רוחנית, גם לגבי נשמות נמוכות וגם לגבי נשמות גבוהות. מה ניתן להגיד על מיניות והזדווגות של אנשים מפותחים רוחנית?

ובכן , אני לא מתכוון להגיד הרבה, כי זה פשוט מסוכן, זה מסוכן כי יש הבדלים משמעותיים , במיניות הרוחנית של האדם המפותח. לכן המידע הזה צריך להשמר בסוד , כי אנשים יכולים להזיק לעצמם אם הם מאמינים בטעות שיש להם מדרגה רוחנית אמיתית.

רק דבר אחד אני יכול להגיד, כי הוא ידוע לכל.

זה:

untitled

זרע של גבר בעל מדרגה רוחנית גבוהה יכול להועיל רבות לאישה רגילה. השרטוט מוכיח את זה בקלות. מצד שני, אם האישה בעלת נשמה גבוהה אבל בעלת מדרגה רוחנית נמוכה, היא עשויה לפתח תלות לא בריאה והתמכרות למגע מיני עם גבר רוחני.

נכון שלא חידשתי כלום?

אז על מה כן הייתי רוצה לדבר? על הנשמות העקומות, או יותר נכון על ההתנהגות הזוגית והמינית של הנשמות האלו.

אז מה זו נשמה עקומה?

אתם שמעתם פעם על העיקרון הזה , שבחורה יפה אף פעם לא לבד. תמיד יש לה מישהו. לכאורה זה מוזר, נכון?

הכרתי הרבה בחורות יפות Emma-Stone-Wallpaper-emma-stone-27026661-1024-768.jpg
שהיו להן יותר דפקטים מאשר חורים בפומפיה ובכל זאת תמיד היה להן מישהו.
יותר מזה, כשבחורה יפה מודה בעצמה ואומרת "אין לי אף אחד" הכוונה שלה זה "יש לי כמה ועוד לא החלטתי".
הסיבה לזה היא גם קבלית. ההתלבשות של היופי הנשי , כמעט ואין דומה לה יחסית ליתר ההתלבשויות בתהליך ירידת העולמות. יש לזה סיבה , ואני לא אכנס אליה כאן. חשוב להבין דבר אחד. יש אנשים שנותנים להם הרבה , בלי שיצטרכו לעשות משהו בתמורה. נשים יפות הן הדוגמא הקלאסית , אבל ישנם עוד . ילדים של מיליונרים , זמרים מפורסמים וכאלו.

מה שקורה אצל האנשים האלו מבחינה רוחנית הוא "היפוך הרצון". הנשמות כולן, גבוהות ונמוכות , יוצאות אל העולם כשמה שמניע אותן זו הקומה של הנשמה שהיא אקוויולנטית לרצון. מה קורה שהנשמה זוכה לסיפוק שהוא גדול יותר מהרצון שלה לקבל סיפוקים?

twisty.jpg
קורה לה מה שבציור. היא מתעוותת.
אחת החוויות הכי חשובות בחיים שלי , הייתה שבאמצעות תרגול מדיטציה הביאו אותי למצב זמני של עודף אנרגיה.
זה היה שונה מכל מה שהכרתי קודם, פרספקטיבה לגמרי שונה על החיים אבל זה היה לזמן קצר ולא השאיר עקבות.
מי שחי הרבה שנים ככה, זוכה לכבוד המפוקפק של להיות נשמה עקומה. זו למעשה קללה שקשה להבין כי האדם למעשה מותקף על ידי גבולות הנשמה שלו. זו הסיבה שנשמות עקומות , נמצאות במצב של מתח מתמיד. הם כמובן לא יודעים למה, ואת המתח הפנימי הם תולים בחיצוני שזה בעיקר האנשים שסובבים אותם. מה שמעניין לציין הוא שאותה לחץ ועצבנות שמאפיינים בעיקר נשמות גבוהות , הם גם נחלתן של נשמות נמוכות , אם הן עקומות.
לכן אנשים שמבינים קצת בנשמות, לפעמים עושים את הטעות הזאת, וחושבים על אדם מפורסם שהוא נשמה גבוהה כשבפועל, הוא נשמה נמוכה אבל עקומה.
מה זה אומר על הזוגיות של האנשים האלו?
ברמה הפיזית, הם תמיד מסוכנים לבני הזוג שלהם, כי באופן אינטואיטיבי הם רואים בבני הזוג אויבים. אותו דבר נכון לגבי בני משפחה.
מה קורה לגבי השפעות רוחניות?
זה משתנה בין נשים לגברים.
אישה שהיא נשמה עקומה תימשך תמיד לגברים , שנקרא להם רעים. כי אותו גבר אלים, נצלן ומתעלל , למעשה חוטף ממנה אנרגיה ואז הוא מוריד ממנה את הלחץ הפנימי שמענה אותה.
זה לגמרי מדהים, אישה יכולה להיות מאוד רוחנית, מאוד אצילית , מאוד נבונה ומפותחת , אבל בגלל שהיא נשמה עקומה, היא תימשך לגברים שליליים ביותר.

אצל הגבר זה קצת שונה, בגלל שבאופן טיבעי הוא מחלק לאישה את האנרגיה שלו, זאת אומרת הוא יכול גם להמשך אל אישה פושעת ומרושעת וליצור איתה זוגיות מוזרה אבל מאוזנת. מצד שני הוא יכול להמשך אל אישה חיובית ונעימה, בתנאי שהיא נשמה גבוהה, כי אז הוא ירגיש בנוח למסור לה את האנרגיה שלו.
במקרה כזה, האישה יכולה להפגע, כי האנרגיה העודפת של גבר כזה תדכא אותה , אבל זה לא אומר שקשרים כאלו לא יכולים לשרוד.

פורסם ב-21 בנובמבר 2016,ב-קבלה. סמן בסימניה את קישור ישיר. 13 תגובות.

 1. יש לך מקור למה שאתה כותב?

  אהבתי

  • המידע אודות הנשמות מקורו בקבלה הלוריאנית. שם ניתן למצוא אותו מפוזר בעיקר אצל אשלג ותלמידיו. לגבי תורת האנרגיות , דנים בה לרוחב הניו אייג' וכל מה שאני מזכיר נמצא הרבה במקומות כמו לימודי רייקי והילינג וניאו זן.

   אבל השילוב הזה בין תורת האנרגיות לקבלה כמו שיש כאן, אני לא חושב שתמצא. יורוביץ' התעסק
   בזה אבל הותיר אחריו מעט מאוד.

   אהבתי

 2. דרולינו, למה רבי נתן כותב בליקוטי הלכות שמי שלא נשוי הוא בבחינת פגם הברית?

  זה כי אין לו אישה שבה הוא יכול לרכז את הכוחות שלו ואת האנרגיות שלו, ואז הן מתפזרות ומתבלבלות?

  אהבתי

  • לא יודע מי זה דרולינו
   אבל כנראה שהוא לא נמצא פה.
   תשובה ממני אני מקווה שתקבל מחר

   אהבתי

  • אוקיי זה לא מסובך.
   רבי נתן ידע מה זה באמת "פגם הברית" , והכוונה שלו כאן היא שמי שאינו נשוי דומה למי שאינו מהול והרעיון הוא שמי שלא מהול , נושא עימו תמיד איזשהו עיוות , איזושהי בעיה נגררת שמונעת ממנו לעבור תהליכים בצורה מושלמת כי הוא בעצמו לא מושלם.

   אהבתי

   • כן, אבל מה אישה נותנת לאדם שמביא אותו לידי שלמות. אם חושבים על זה, נשים מיישבות גברים. אישה מקבלת, גבר נותן. זה הטבע שלהם. לולא נשים, גברים היו מסתפקים בפרוסת לחם וקראוון רעוע. כמו שעד רבי נתן כתב, אישה מקבלת חיות מהממון שהבעל שלה מרוויח. אישה מייצבת, אישה מאזנת. זו לא רק האהב בין איש לאישה. זה גם הנוכחות שלה, המהות שלה.

    חכמת אישה באמת בנתה ביתה. זה כמו ימי השבוע והשבת. לימי השבוע אין שום שלמות ושום תכלית ללא השבת, שהיא המלכות, האישה. והשבת היא גם נקראת 'ברית'. האנושות חייבת תודה גדולה לנשים.

    אני באמת לא יודע הרבה דברים בסיסיים. מה זה באמת 'פגם הברית'? כולם מדברים על זה, אבל מעטים יודעים. לא ברור, זה כתוב בהרבה ספרים, אבל עדיין לא מבינים. מה זו 'עבודה זרה'? חשוב לשאול שאלות.

    אהבתי

 3. You mean I don't have to pay for expert advice like this anoremy?!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: